- - - - - -
A+ R A-

Przedświąteczny haapening czytelniczy w naszej szkole

Uczniowie koła bibliotecznego wraz z nauczycielami Panią Mariolą Żołnacz i Panem Mariuszem Cerazym zorganizowali w naszej szkole przedświąteczny haapening czytelniczy. Uczniowie przebrali się za postacie ze znanych bajek. Można było podziwiać Pippi Pończoszankę, babcię Czerwonego Kapturka, Żółwia Ninja i in. Rozdawali kartki z życzeniami świątecznymi oraz zachęcali wszystkich uczniów szkoły do wypożyczenia książek na okres przerwy świątecznej. Nauczyciele bibliotekarze przypomnieli, że w bibliotece czekają na czytelników nowości wydawnicze, zakupione w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Wszystkim swoim czytelnikom życzyli WESOŁYCH ŚWIĄT z KSIĄŻKĄ!

Opracowała : Mariola Żołnacz

Zuzia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„utalentowany śmieszek ….”

Karolina

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „szczera, troskliwa ….”

Roksana

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „pomocna, umie pocieszyć”

Julia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „inteligentna i pozytywna ….”

Angelika

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „miła i pomocna ….”