- - - - - -
A+ R A-

Przygotowania klas III do egzaminu.

Przygotowania uczniów klas III gimnazjum do egzaminu z części matematycznej.

  

Pracę z uczniami klas III ukierunkowałam na pomoc w nadrobieniu zaległości, ale pod kątem przygotowania uczniów do egzaminu gimnazjalnego. Na zajęciach rozwiązywane są tematycznie, różnorodne zadania z arkuszy egzaminacyjnych, przeprowadzonych wcześniej egzaminów gimnazjalnych. Powtarzamy również  wiadomości i umiejętności, niezbędne do rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.

 
 

Zuzia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„utalentowany śmieszek ….”

Karolina

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „szczera, troskliwa ….”

Roksana

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „pomocna, umie pocieszyć”

Julia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „inteligentna i pozytywna ….”

Angelika

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „miła i pomocna ….”