- - - - - -
A+ R A-

DOBRZE SIĘ BAWIMY - MATEMATYKI SIĘ UCZYMY::))

DOBRZE SIĘ BAWIMY - MATEMATYKI SIĘ UCZYMY::))

   Uczniowie klas V i VI w ramach projektu  „Dotknąć, poznać, zrozumieć – podniesienie jakości nauczania poprzez wykorzystanie metody eksperymentu oraz technologii TIK w Szkole Podstawowej nr 5 w Wałczu" wzięli udział w zajęciach z matematyki, na których rozwiązywali zagadki zapałczane oraz z wielkim zaangażowaniem grali w gry logiczne , ćwicząc koncentrację i uwagę. Zajęcia prowadziła p. Grażyna Szulga.

 
 

Bartek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„Z nim zawsze jest o czym pogadać, ma oryginalne poczucie humoru.”

Dawid

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „D.D. ,,Do tańca i do różańca”, fajowy facet.”

Piotr

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Ma szansę zostać poliglotą.”

Krystian

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Dobry kolega, można na niego liczyć”

Małgorzata

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „Lubi się gimnastykować”