- - - - - -
A+ R A-

Wróżby andrzejkowe

W tym roku całkiem inaczej świętowaliśmy „Andrzejki”. Samorząd Uczniowski i Szkolny Klub Wolontariatu „Pomocna Dłoń” w czwartek zorganizował kiermasz babeczek. Przy zakupie z magicznej kuli losowano wróżby. Słodkie wypieki zawsze nam pomagają w radosnym świętowaniu. Przeróżne smaki pozwoliły zachować dobry humor i dodały energii na resztę  dnia. Dodatkowo uczennice: Julia Zupnik i Maja  Hamulska rozdawały wszystkim uczniom, nauczycielom i obsłudze przepyszne ciasteczka własnego wypieku i talarki na bogactwo w przyszłości. W tym dniu ogłoszono też kolorowy dzień – czarny. Trzy klasy w 100% wywiązały się z zadania, jednak klasa III D w przeważającym kolorze ubrana była od stóp do głów i wygrała konkurs, otrzymując słodki upominek.
Agnieszka Starczyńska

Bartek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„Z nim zawsze jest o czym pogadać, ma oryginalne poczucie humoru.”

Dawid

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „D.D. ,,Do tańca i do różańca”, fajowy facet.”

Piotr

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Ma szansę zostać poliglotą.”

Krystian

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Dobry kolega, można na niego liczyć”

Małgorzata

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „Lubi się gimnastykować”