- - - - - -

Promocja szkoły na sportowo!

15 lipca odbył się Bieg Filmowy zorganizowany w ramach 7 Wałeckiego Festiwalu Biegowego.
Był to bez wątpienia jeden z barwniejszych i zabawniejszych biegów, którego uczestnicy przebierają się za swoje ulubione postaci filmowe. Tu nie liczy się wynik ale dobra zabawa.
Bieg filmowy połączony jest z z 5. Mistrzostwami Polski BiegamBoLubię.

W biegu tym, na dystansie 5 km nauczycielki, panie Ewa Bronowicka, Anna Potępa, Anna Krekora oraz Marta Szott reprezentowały naszą szkołę!

Alicja

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w WałczuMiła, dobrze biega, śmieszna, pomocna.

Aleksandra

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu Sympatyczna, zawsze pomocna, daje dobre rady.

Oliwia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu Zawsze pozytywnie nastawiona.

Cezary

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu Bardzo dobry przyjaciel, godny zaufania, zabawny.

Kacper

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu Dobry przyjaciel, zabawny, daje dobre rady, pracowity.