- - - - - -
A+ R A-

Jesień

Grupa uczniów 7 i 8 letnich ze świetlicy szkolnej w Szkole Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w  Wałczu wykonała wytwory plastyczne na konkurs "Barwne inspiracje z tesa"- w jesiennym klimacie. Mali artyści wykonali "Jesienne drzewa" malowane plasteliną - wydrapywane i lakierowane, "Astry" - malowane kredkami świecowymi na papierze ściernym oraz "Dary z sadu" - papieroplastyka z kolorowego papieru. Swoje dzieła dzieci tworzyły pod opieką pani Marioli Płotki. 

Zuzia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„utalentowany śmieszek ….”

Karolina

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „szczera, troskliwa ….”

Roksana

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „pomocna, umie pocieszyć”

Julia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „inteligentna i pozytywna ….”

Angelika

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „miła i pomocna ….”