- - - - - -
A+ R A-

Zabawy z chustą Klanzy

Zabawy z chustą Klanzy mogą przybierać różne formy. Dostarczają one wielu wrażeń i przeżyć, a także uczą współpracy dzieci w różnym wieku. W świetlicy szkolnej uczniowie wraz z panią Mariola Płotka uczestniczyli w zabawach: ,, Spadochron", ,,Wiele nas łączy-przebieganie pod chustą", ,,Toczenie piłki po obwodzie koła", ,,Zmieniam swoje miejsce-turlanie się po kole" i ,,Jaki kolor lubię i dlaczego". Wszyscy świetnie się bawili i czekają na kolejne zajęcia, które zainspirują wszystkich do kolejnych zabaw z chustą. Chłopcy z dużym zaangażowaniem tworzyli ciekawe konstrukcje przestrzenne - pojazdy z klocków.

Opracowała : Mariola Płotka

Alicja

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w WałczuMiła, dobrze biega, śmieszna, pomocna.

Aleksandra

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu Sympatyczna, zawsze pomocna, daje dobre rady.

Oliwia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu Zawsze pozytywnie nastawiona.

Cezary

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu Bardzo dobry przyjaciel, godny zaufania, zabawny.

Kacper

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu Dobry przyjaciel, zabawny, daje dobre rady, pracowity.