- - - - - -
A+ R A-

Rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową

4 grudnia 2017 r. ogłoszony został konkurs plastyczno-techniczny dla uczniów klas I-III, którego celem było stworzenie najbardziej oryginalnej kartki świątecznej. W dniu dzisiejszym nastąpiło ogłoszenie wyników. Komisja w składzie : Barbara Bakalarska, Marta Szott i Agata Juszkiewicz postanowiła nagrodzić wszystkich uczniów, którzy wzięli udział w konkursie. Wśród wyróżnionych osób, znaleźli się : Maja Głębicka, Blanka Jaźwicka, Anastazja Kominek, Ada Kożuch, Magda Sadlej, Zosia Sak, Helena Suszek, Wiktoria Świstak, Julia Wilińska, Szymon Pancewicz i Kacper Pelczar. GRATULUJEMY!!!
Organizatorem konkursu była Barbara Bakalarska.

Opracowała : Barbara Bakalarska

Zuzia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„utalentowany śmieszek ….”

Karolina

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „szczera, troskliwa ….”

Roksana

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „pomocna, umie pocieszyć”

Julia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „inteligentna i pozytywna ….”

Angelika

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „miła i pomocna ….”