- - - - - -
A+ R A-

Sport

Szkolenie dla nauczycieli - "Dotknąć, poznać, zrozumieć"

Szkolenie dla nauczycieli - "Dotknąć, poznać, zrozumieć"

 

   W dniu 16 grudnia 2017 roku, czteroosobowa grupa nauczycieli naszej szkoły, B. Kacprzak, A. Potępa, M. Tarajkowski uczestniczyła w szkoleniu „Eksperymenty przyrodnicze w pracowni PASCO”. Szkolenie odbyło się w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu w ramach realizacji, w naszej szkole, projektu „Dotknąć, poznać, zrozumieć …”. Miało ono charakter warsztatowy, nauczyciele wykonywali doświadczenia z zakresu biologii, chemii, fizyki. Teraz czekamy już tylko na wyposażenie pracowni.

Bartek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„Z nim zawsze jest o czym pogadać, ma oryginalne poczucie humoru.”

Dawid

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „D.D. ,,Do tańca i do różańca”, fajowy facet.”

Piotr

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Ma szansę zostać poliglotą.”

Krystian

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Dobry kolega, można na niego liczyć”

Małgorzata

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „Lubi się gimnastykować”