- - - - - -
A+ R A-

Klasa o profilu piłka nożna III C

Trenerzy:

Łukaszewicz Anna - dziewczęta

Ptak Wiktor - chłopcy

Uczniowie: Chołuj Michał, Chrzanowska Eliza, Filipowicz Marta, Jurek Bartłomiej, Kijo Mateusz, Kitowicz Patryk, Kubiak Eryk, Kuternowski Jakub, Kuzio Jakub, Lewczuk Michał, Łukaszewicz Anita, Mańko Mateusz, Mysłowiecki Hubert, Palmowski Jakub, Polewczak Aleksander, Riccio Vincenzo, Sadło Anna, Suślik Wojciech, Wilczyński Jakub, Wizjan Natalia, Wojciechowski Bartosz.

Zuzia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„utalentowany śmieszek ….”

Karolina

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „szczera, troskliwa ….”

Roksana

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „pomocna, umie pocieszyć”

Julia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „inteligentna i pozytywna ….”

Angelika

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „miła i pomocna ….”