- - - - - -
A+ R A-

Klasa o profilu piłka nożna II C

Trenerzy:

Łukaszewicz Anna - dziewczęta

Skonieczka Marek - chłopcy

Uczniowie: Dzikowicz Dawid, Grabiec Filip, Guzowska Paula, Hnat Krzysztof, Kaczmarek Maciej, Kałandyk Krystian, Kancerski Nikodem, Kisielewicz Paweł, Kondarewicz Krzysztof, Lewandowski Adrian, Lipińska Kaja, Marcinkowski Bartosz, Marzec Oliwier, Odolczyk Martyna, Olesiński Szymon, Ptak Miłosz, Radecki Marek, Ruszała Damian, Siatkowski Miłosz, Sukiennik Marta, Szpecht Julia, Tomaszewski Maciej, Włodarczyk Wiktoria, Zabel Zuzanna, Zimoch Sandra.

Zuzia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„utalentowany śmieszek ….”

Karolina

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „szczera, troskliwa ….”

Roksana

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „pomocna, umie pocieszyć”

Julia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „inteligentna i pozytywna ….”

Angelika

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „miła i pomocna ….”