- - - - - -
A+ R A-

Klasa o profilu piłka nożna II C

Trenerzy:

Łukaszewicz Anna - dziewczęta

Skonieczka Marek - chłopcy

Uczniowie: Dzikowicz Dawid, Grabiec Filip, Guzowska Paula, Hnat Krzysztof, Kaczmarek Maciej, Kałandyk Krystian, Kancerski Nikodem, Kisielewicz Paweł, Kondarewicz Krzysztof, Lewandowski Adrian, Lipińska Kaja, Marcinkowski Bartosz, Marzec Oliwier, Odolczyk Martyna, Olesiński Szymon, Ptak Miłosz, Radecki Marek, Ruszała Damian, Siatkowski Miłosz, Sukiennik Marta, Szpecht Julia, Tomaszewski Maciej, Włodarczyk Wiktoria, Zabel Zuzanna, Zimoch Sandra.

Alicja

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w WałczuMiła, dobrze biega, śmieszna, pomocna.

Aleksandra

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu Sympatyczna, zawsze pomocna, daje dobre rady.

Oliwia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu Zawsze pozytywnie nastawiona.

Cezary

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu Bardzo dobry przyjaciel, godny zaufania, zabawny.

Kacper

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu Dobry przyjaciel, zabawny, daje dobre rady, pracowity.