- - - - - -
A+ R A-

Klasa o profilu piłka nożna VII C

Trenerzy:

Łukaszewicz Anna - dziewczęta

Pieczyrak Artur - chłopcy

Uczniowie: Berestecka Wiktoria, Cieplińska Alicja, Czerniewicz Jakub, Drzazga-Makosz Damian, Dudzińska Wiktoria, Dziubak Klaudia, Filka Kacper, Giedrojć Jan, Gródka Maksymilian, Konieczny Kacper, Kopiński Igor, Kraszkiewicz Jakub, Kubiak Antoni, Lasota Jakub, Lenczewski Igor, Pińkowska Oliwia, Rabczuk Hubert, Świrski Krystian, Walczak Adam, Włoch Dominika, Zajączkowska Aleksandra.

Zuzia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„utalentowany śmieszek ….”

Karolina

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „szczera, troskliwa ….”

Roksana

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „pomocna, umie pocieszyć”

Julia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „inteligentna i pozytywna ….”

Angelika

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „miła i pomocna ….”