- - - - - -
A+ R A-

Klasa o profilu piłka nożna IV d

Trenerzy:

Gepert Paweł - dziewczęta

Łukaszewicz Adam _ chłopcy

Uczniowie: Bednarek Milena, Brosz Leszek, Filipczuk Franciszek, Gmiterczuk Paweł, Gola Nikodem, Grygieńcza Nikodem, Grynkiewicz Miłosz, Januszkiewicz Marcel, Kijewski Adrian, Krawczyk Dominika, Kurzak Nelly, Leśny Hubert, Lisowski Wiktor, Nowokuńska Alicja, Patrzek Paweł, Rosińska Amelia, Rychwiński Fabian, Serafin Jagoda, Simiński Jakub, Szulc Maciej, Wiese Hubert, Wiza Zuzanna, Wnuk Mateusz, Wojczakowska Maja.

Alicja

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w WałczuMiła, dobrze biega, śmieszna, pomocna.

Aleksandra

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu Sympatyczna, zawsze pomocna, daje dobre rady.

Oliwia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu Zawsze pozytywnie nastawiona.

Cezary

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu Bardzo dobry przyjaciel, godny zaufania, zabawny.

Kacper

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu Dobry przyjaciel, zabawny, daje dobre rady, pracowity.