- - - - - -
A+ R A-

Klasa o profilu piłka nożna IV d

Trenerzy:

Gepert Paweł - dziewczęta

Łukaszewicz Adam _ chłopcy

Uczniowie: Bednarek Milena, Brosz Leszek, Filipczuk Franciszek, Gmiterczuk Paweł, Gola Nikodem, Grygieńcza Nikodem, Grynkiewicz Miłosz, Januszkiewicz Marcel, Kijewski Adrian, Krawczyk Dominika, Kurzak Nelly, Leśny Hubert, Lisowski Wiktor, Nowokuńska Alicja, Patrzek Paweł, Rosińska Amelia, Rychwiński Fabian, Serafin Jagoda, Simiński Jakub, Szulc Maciej, Wiese Hubert, Wiza Zuzanna, Wnuk Mateusz, Wojczakowska Maja.

Zuzia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„utalentowany śmieszek ….”

Karolina

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „szczera, troskliwa ….”

Roksana

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „pomocna, umie pocieszyć”

Julia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „inteligentna i pozytywna ….”

Angelika

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „miła i pomocna ….”