- - - - - -
A+ R A-

Klasa o profilu piłka siatkowa III B

Trenerzy:

Skonieczka Agata

Kunert Magdalena

Porębiak Michał

Uczennice: Blicharska Patrycja, Bogusław Karolina, Denis Maja, Gala Paula, Grabka Zuzanna, Grzybkowska Barbara, Kufel Aleksandra, Leszko Martyna, Muryn Aurelia, Myszka Sandra, Presler Anna, Radecka Maja, Sarzała Malwina, Słomiana Laura, Spodniewska Natalia, Spyrzewska Zuzanna, Szeremeta Karolina, Szymańska Roksana, Zupnik Julia, Zys Angelika.

Zuzia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„utalentowany śmieszek ….”

Karolina

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „szczera, troskliwa ….”

Roksana

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „pomocna, umie pocieszyć”

Julia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „inteligentna i pozytywna ….”

Angelika

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „miła i pomocna ….”