- - - - - -
A+ R A-

Powiatowy tenis stołowy

25 października 2017 roku w Polsko-Niemieckim Centrum Kultury i Sportu w Człopie został rozegrany Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców z rocznika 2002-2004 w ramach „Igrzysk Młodzieży Szkolnej”. W obu kategoriach wystartowały 4 drużyny – Szkoła Podstawowa nr 5 z Wałcza, Piecnika, Tuczna i Człopy. Grano systemem każdy z każdym do 3 „dużych” punktów. Cały turniej w kategorii dziewcząt wygrała SP nr 5 z Wałcza i będzie reprezentować nasz powiat na szczeblu regionalnym. W kategorii chłopców wygrali uczniowie SP w Człopie, a nasi reprezentanci zajęli 3 miejsce.

Końcowa kolejność w kategorii dziewcząt:

1. SP nr 5 Wałcz 
2. SP Człopa 
3. SP Tuczno 
4. SP Piecnik

Końcowa kolejność w kategorii chłopców:

1. SP Człopa 
2. SP Tuczno 
3. SP nr 5 Wałcz 
4. SP Piecnik

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu, pod okiem Marka Skonieczki, wystartowała w składzie: Marta Sukiennik, Alicja Cieplińska, Klaudia Dziubak, Dawid Dzikowicz, Jakub Cebula i Jakub Czerniewicz. 

Nikola

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„Bardzo lubi siatkówkę”

Nikola

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Skromna, dobra koleżanka.”

Oskar

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Można mu zawsze zaufać.”

Oliwia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Ze wszystkim sobie poradzi.”

Piotr

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „Spokojny i miły kumpel.”