- - - - - -
A+ R A-

Wałecki Bieg Charytatywny dla Radka

28 stycznia 2018 odbył się Wałecki Bieg Charytatywny dla Radka, w którym udział wzięli nauczyciele naszej szkoły. Chociaż w to niedzielne przedpołudnie pogoda niespecjalnie zachęcała do wyczynów na świeżym powietrzu, to dzielnie na starcie spotkali się: Violetta KamińskaMałgorzata GałasAnna Kszak-Krzyżanowska, Ewa Bronowicka, Anna Potępa, Grażyna Szulga, Anna KrekoraMarta Kałamaja, Marta Szott, Agata SkonieczkaMarek Skonieczka i Tomasz Kinczel.

,,Najbardziej niezmiennym i ważnym pytaniem życia jest : Co robisz dla innych?"
Martin Luther King

Bartek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„Z nim zawsze jest o czym pogadać, ma oryginalne poczucie humoru.”

Dawid

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „D.D. ,,Do tańca i do różańca”, fajowy facet.”

Piotr

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Ma szansę zostać poliglotą.”

Krystian

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Dobry kolega, można na niego liczyć”

Małgorzata

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „Lubi się gimnastykować”