- - - - - -
A+ R A-

Ligowy turniej siatkówki

W niedzielę 04.02.2018r. odbył się turniej ligowy z udziałem naszej drużyny młodziczek UKS Libero Wałcz. Po zaciętej walce dziewczęta wygrały pierwszy mecz z SAPS Libero Banie 2:0. Niestety w drugim meczu przegrały 0:2 z UKS Bukowe Szczecin , jednak pozostawiły bardzo dobre wrażenie, co dobrze wróży na dalsze zmagania w lidze. Trenerzy dziękują za walkę i zaangażowanie.
Skład UKS Libero Wałcz: Wiktoria Bienias, Wiktoria Jankowska, Klaudia Ptak, Luiza Czech, Kornelia De Vos, Oliwia Kancerska, Monika Pastusiak , Zuzanna Kowalczyk, Oliwia Popadiak, Martyna Frątczak, Karolina Sydonowicz. Trenerzy : Agata Skonieczka i Michał Porębiak.

Bartek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„Z nim zawsze jest o czym pogadać, ma oryginalne poczucie humoru.”

Dawid

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „D.D. ,,Do tańca i do różańca”, fajowy facet.”

Piotr

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Ma szansę zostać poliglotą.”

Krystian

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Dobry kolega, można na niego liczyć”

Małgorzata

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „Lubi się gimnastykować”