- - - - - -
A+ R A-

DOBRZE SIĘ BAWIMY - MATEMATYKI SIĘ UCZYMY::))

DOBRZE SIĘ BAWIMY - MATEMATYKI SIĘ UCZYMY::))

   Uczniowie klas V i VI w ramach projektu  „Dotknąć, poznać, zrozumieć – podniesienie jakości nauczania poprzez wykorzystanie metody eksperymentu oraz technologii TIK w Szkole Podstawowej nr 5 w Wałczu" wzięli udział w zajęciach z matematyki, na których rozwiązywali zagadki zapałczane oraz z wielkim zaangażowaniem grali w gry logiczne , ćwicząc koncentrację i uwagę. Zajęcia prowadziła p. Grażyna Szulga.

 
 

Zuzia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„utalentowany śmieszek ….”

Karolina

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „szczera, troskliwa ….”

Roksana

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „pomocna, umie pocieszyć”

Julia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „inteligentna i pozytywna ….”

Angelika

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „miła i pomocna ….”