Zespoł Szkół Miejskich nr1 w Wałczu

Administrator

Administrator@zsm1walcz.pl

Zespół humanistyczny

wstecz

Tekst: Łucja Moskalewicz

DSCF2059.JPG

Zespół humanistyczny ZSM nr 1

w Wałczu

Skład zespołu:

Lp. imię i nazwisko   przedmiot

1.    Łucja Moskalewicz                                  język polski

2.    Jolanta Bratkowska                                 język polski

3.    Dorota Szymczak                                   język polski

4.    Izabela Dzierża                                       język polski

5.    Anna Wolna                                            język polski

6.    Marta Skrzypczak – Wojtanek                język polski

7.    Jadwiga Kontowicz – Łuszczyk             historia

8.    Joanna Sadlej                                         historia, wiedza o społeczeństwie

9.    Wojciech Kułaga                                    historia, wiedza o społeczeństwie

10.  Urszula Kraczkowska                            plastyka

11.  Marek Lechojda                                      muzyka

12.  Irena Prus                                               pedagog specjalny

13.  Marta Szott                                             świetlica szkolna

14.  Mariola Żołnacz                                      biblioteka

15.  Jolanta Wegner                                      biblioteka



Osiągnięcia na poziomie ponadmiejskim


Rok szkolny 2011\2012


G I M N A Z J U M


1. Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Jak to napisać?”


I m. -Paweł Sadlej,  nauczyciel Ł.Moskalewicz


2. Rejonowy etap Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny


Wyróżnienie - Joanna Babska, nauczyciel D.Szymczak


3. Wojewódzki Konkurs Historyczny i Wiedzy o Społeczeństwie


 Finalista – Paweł Sadlej , nauczyciel J.Kontowicz –Łuszczyk

 Finalistka –Justyna Szymczak, nauczyciel J. Sadlej


4. Powiatowy etap Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego


Laureat – Małgorzata Sierbin, nauczyciel I. Prus, J. Bratkowska

Wyróżnienie – Kinga Zawora, nauczyciel D. Szymczak

Wyróżnienie – Karolina Kwiatkowska, nauczyciel Ł. Moskalewicz

Wyróżnienie Adrianna Staszczyk, nauczyciel Ł. Moskalewicz


Udział M. Sierbin w Wojewódzkim etapie Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego


5. Powiatowy etap Ogólnopolskiego Konkursu Strażackiego


I m. Klaudia Kubiak, nauczyciel U. Kraczkowska


6. Powiatowy Konkurs Recytatorski „Spotkania z literaturą świata”


Wyróżnienie – Martyna Gałas, nauczyciel M. Skrzypczak – Wojtanek


S Z K O Ł A   P O D S T A W O W A


1. Rejonowy etap Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny


Laureat – Weronika Marud, nauczyciel J. Bratkowska

Wyróżnienie -Natalia Kuleta, nauczyciel Ł. Moskalewicz


Udział Weroniki Marud w Ogólnopolskim Konkursie Ojczyzny Polszczyzny



Rok szkolny 2012\2013


G I M N A Z J U M


1. Wojewódzki Konkurs Historyczny i Wiedzy o Społeczeństwie


Finalistka- Justyna Szymczak , nauczyciel J. Sadlej


2. Wojewódzki Konkurs Polonistyczny

 

Laureatka – Justyna Szymczak, nauczyciel D. Szymczak, J. Bratkowska

Finalistka –Joanna Babska , nauczyciel D. Szymczak


3.  Rejonowy etap Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny

 

Aleksandra Płochocka – II m., nauczyciel D. Szymczak


4. Konkurs o Samorządzie Terytorialnym i Województwie Zachodniopomorskim


Finalista – Karol Kraczkowski, nauczyciel J. Sadlej


5. Regionalny Przegląd Piosenki Obcojęzycznej


I m. Pomagalska Ewelina, Aleksandra Andrukajtis , nauczyciel M. Lechojda


6.  Powiatowy etap Ogólnopolskiego Konkursu Strażackiego


I m. Weronika Marud, nauczyciel U. Kraczkowska

II m. Karolina Robionek, nauczyciel U. Kraczkowska

III m. Aleksandra Konofał, nauczyciel U. Kraczkowska


7.  Powiatowy Konkurs Recytatorski „Spotkania z literaturą świata


Wyróżnienie – Kinga Zawora, nauczyciel D. Szymczak





S Z K O Ł A   P O D S T A W O W A


1. Wojewódzki etap Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego


Wyróżnienie – Agata Sacha, nauczyciel Ł. Moskalewicz


2. Powiatowe Prezentacje Amatorskich Zespołów Teatralnych


 Wyróżnienie dla teatru „Olimpionik”, opiekunki Ł. Moskalewicz , I. Prus


3. Powiatowy etap Ogólnopolskiego Konkursu Strażackiego


II m. Nikola Każak , nauczyciel U. Kraczkowska




Zorganizowanie konkursów i imprez o zasięgu ponadszkolnym


Rok szkolny 2011\2012


1. VIII Miejski Konkurs Ortograficzny o Złote Pióro Burmistrza dla klas 3-6

  

 Ł. Moskalewicz,  E. Strażnikiewicz,  M. Żołnacz, A. Juszkiewicz, M. Płotka, U. Kraczkowska , M. Lechojda, I. Prus, A. Wolna, J. Bratkowska, D. Szymczak, E. Woś, M. Skrzypczak – Wojtanek.


2. VIII Powiatowe Sympozjum Humanistyczne dla szkół gimnazjalnych
 i ponadgimnazjalnych


D. Szymczak, M. Żołnacz, A. Juszkiewicz, W. Kułaga, M. Szott, I. Prus, S. Delikat


3. Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów z dysleksją rozwojową „Łamigłówki ortograficzne”


M. Skrzypczak- Wojtanek, A. Wolna


4. Współorganizowanie miejskich obchodów Dnia Edukacji Narodowej U. Kraczkowska



Rok szkolny 2012\2013


1. IX Miejski Konkurs Ortograficzny o Złote Pióro Burmistrza dla klas 3-6


Ł. Moskalewicz, E. Strażnikiewicz, I. Prus, M. Żołnacz, J. Wegner, M. Płotka, U. Kraczkowska, M. Lechojda, D. Szymczak, A. Wolna, J. Bratkowska, I. Dzierża, E. Woś, M. Szott, M. Marynka-Nowokuńska.


2. IX  Powiatowe Sympozjum Humanistyczne dla uczniów szkół gimnazjalnych
 i ponadgimnazjalnych


D. Szymczak i nauczyciele przygotowujący prezentacje, M. Żołnacz, J. Wegner


3. Współorganizowanie rejonowego etapu Konkursu Ojczyzny Polszczyzny dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych


 I. Dzierża, A. Wolna – komisja konkursowa


 4. Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów z dysleksją rozwojową „Łamigłówki ortograficzne”

       

 M. Skrzypczak – Wojtanek,  Aleksandra Cywińska