Zespoł Szkół Miejskich nr1 w Wałczu

Administrator

Administrator@zsm1walcz.pl

Sukcesy naszych uczniów

wstecz

Tekst: Joanna Sadlej

DSCF2059.JPG

Gimnazjum


Rok 2000/2001

Laureaci:

Tomasz Kruczyński – chemia


Rok 2002/2003

Finaliści:

Michał Terefenko - matematyka


Rok szkolny 2003/2004

Laureaci:

Piotr Sacha- geografia

Jakub Leszczyński- geografia


Rok szkolny 2004/2005

Finaliści:

Grzegorz Wojciechowski –biologia

Marcin Więckowski – geografia

Marcin Falkowski – geografia

                               – język polski

Piotr Sacha – historia

Sylwia Dorocińska – język polski

Iwona Ejankowska - biologia


Rok szkolny 2005/2006

Finaliści:

Małgorzata Szymczak - geografia

                                        -Język polski

Marcin Więckowski - geografia


Rok 2006/2007

Finaliści:

Justyna Chruścicka – język polski

                      - geografia

Maciej Woda - historia

                         - biologia

                         - geografia

Hanna Szymczak – język polski

                               - matematyka

Joanna Wójcicka - biologia

Laureaci:

Maciej Woda – język polski

Martyna Piaskowska –język polski

                                      - geografia


Rok szkolny 2007/2008

Finaliści:

Hanna Szymczak - biologia

Jan Mikołajczak – język polski

Jagoda Karalus - geografia

Laureaci:

Hanna Szymczak – język polski


Rok 2008/2009

Finaliści:

Katarzyna Wankiewicz – język polski

Marcin Ulmanek –język niemiecki

Marcin Bondziul – język niemiecki

                              - chemia

Laureaci:

Klaudia Kozłowska- język niemiecki


Rok 2009/2010

Finaliści:

Magdalena Nowak – język polski

Katarzyna Zalewska – chemia

Kamil Spychalski - język niemiecki

Laureaci:

Natalia Chruścicka – język polski


Rok szkolny 2010/2011

Finaliści:

Kamil Spychalski - język niemiecki

Laureaci:

Jakub Polak -fizyka

Paweł Sadlej- geografia


Rok szkolny 2011/2012

Finaliści:

Krystian Gątarek - język angielski

Jakub Kisielnicki – matematyka

Paweł Sadlej- historia

Justyna Szymczak – historia

Laureaci:

Olga Kochaniec- biologia


Rok szkolny 2012/2013

Finaliści:

Joanna Babska- język polski

                             chemia

Katarzyna Martusewicz- biologia

Natalia Pawłowska –fizyka

                                      język angielski

Justyna Szymczak -  historia

Laureaci :

Justyna Szymczak –język polski


Szkoła Podstawowa

Rok 2004/2005

Finaliści:

Hanna Szymczak  -  Język Polski z Elementami Historii i Sztuki


Rok 2006/2007

Finaliści:

Magdalena Nowak  -  Język Polski z Elementami Historii i Sztuki

                                     -  Matematyka z Elementami Przyrody

Katarzyna Wankiewicz - Matematyka z Elementami Przyrody


Rok 2007/2008

Finaliści:

Dominika Kwiatkowska – Język Polski z Elementami Historii i Sztuki


Rok 2009/2010

Laureaci:

Justyna Szymczak- Język Polski z Elementami Historii


Rok 2011/2012

Laureaci:

Weronika Marud - Matematyka z Elementami Przyrody


Rok 2012/2013

Finaliści:

Julia Jabłońska - Matematyka z Elementami Przyrody





Inne konkursy:

2007/2008

Sylwia Ścibek i Małgorzata Olszewska – finalistki Konkursu Języka Angielskiego Bell Szczecin pod patronatem Kuratorium Oświaty w Szczecinie

2008/2009

III miejsce w finale wojewódzkim „Moja szkoła w Unii Europejskiej” : zespół w składzie: Joanna Strażnikiewicz, Joanna Soszyńska, Stefan Biernacki

2009/2010

11 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie MIX z Geografii zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej – Dariusz Kuc

Martyna Gałas – kl. VB – laureatka I stopnia testu V edycji konkursu biologiczno – przyrodniczego „Test Biologia Plus” organizowanego przez Oxford Educational

2010/2011

Natalia Kuleta –wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Szkoła moich marzeń”

2012/2013

Karol Kraczkowski –finalista I edycji wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Lokalnym i Regionie organizowanym przez Urząd Marszałkowski w Szczecinie


Kangur –konkurs matematyczny

Kangur 2004 M. Falkowski – nagr. rzeczowa

Kangur 2009- wyróżnienia:

Adrianna Promińska

Szymon Szuberla

Małgorzata Sierbin

Julita Wiśniewska

Kangur 2010– wyróżnienia:

Damian Marchlewski

Jakub Polak



Mały Finał Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego „Słowo daję”:

2008/2009

Aleksandra Płochocka III miejsce

2010/2011

Martyna Gałas – I miejsce

Klaudia Grabowska – III miejsce


Finaliści ogólnopolskich konkursów recytatorskich:


Szkoła Podstawowa  

Mieszko Migas

Agata Sacha- wyróżnienie (2012/2013)

Gimnazjum

Małgorzata Mikołajczak - wyróżnienie

Aleksandra Kamińska

Patrycja Pluta

Małgorzata Sierbin


Finał Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny

Szkoła Podstawowa  

Martyna Gałas - wyróżnienie  2010/2011

Weronika Marud 2011/2012