Zespoł Szkół Miejskich nr1 w Wałczu

Administrator

Administrator@zsm1walcz.pl

Podsumowanie roku sportowego

Podsumowanie Szkolnego Roku Sportowego 2012/2013 w Wałczu

  W październiku 2013 r. w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji  w Wałczu odbyło się uroczyste podsumowanie sportowej rywalizacji szkół podstawowych i gimnazjalnych miasta Wałcz.

 W uroczystości udział wzięli: Bogusława Towalewska  - Burmistrz Miasta,  Marek Matela - Wiceburmistrz Miasta, Eugeniusz Wilczyński – Sekretarz Miasta, Marek Giłka - Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki, Roman Gniot – Naczelnik Wydziału Rozwoju Gospodarczego, Promocji, Sportu i Turystyki oraz olimpijczycy: Grzegorz Kołtan, Maciej Freimut i Jolanta Stańczak.

 Podczas spotkania wręczono nagrody za najlepsze wyniki sportowe uczniom, nauczycielom oraz szkołom. Wśród wyróżnionych była nasza nauczycielka  pani Anna Kszak – Krzyżanowska . Wśród nagrodzonych uczniów z ZSM 1 znalazły sie Natalia Karabasz i Oliwia Łuczak.

 Uroczystość swoimi występami uświetnił Zespół Taneczny „Na Piątkę” prowadzony przez Agatę Żybort i  Małgorzatę Gałas. W miły  sposób uhonorowano  Małgorzatę Gałas za wieloletnią pracę  z dziećmi i młodzieżą w zakresie działań artystycznych.  Piosenki wykonały: Aleksandra Andrukajtis i  Katarzyna Szwedzka podopieczne  pana M. Lechojdy, a w tańcu do tych utworów wystąpiły: Wiktoria Browarska,  , Martyna Białecka, Nikola Każak oraz dziewczęta z zespołu „Na Piątkę” Julia Czyżewska, Martyna Gmurek, Michalina Gruchała, Klaudia Mucha i Itassi Baraszkiewicz. Osoby prowadzące to wspaniali młodzi uczniowie Alicja Promińska i Stanisław Tryjankowski.

 Burmistrz Wałcza Bogusława Towalewska wręczyła wałeckim olimpijczykom pamiątkowy grawerton,  który upamiętniał 10-lecie Klubu Olimpijczyka w naszym mieście.

 Miejska Gimnazjada 2012/2013 to kolejny sukces Gimnazjum nr 1. Nasi uczniowie zajęli I miejsce w rywalizacji miejskiej i 15 miejsce na 228 szkół w wojewódzkiej.
Pani  Dyrektor Jadwiga Kontowicz -  Łuszczyk  przyjęła gratulacje od władz miasta.

 

Tekst:  Małgorzata Gałas

W październiku 2013 r. w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji  w Wałczu odbyło się uroczyste podsumowanie sportowej rywalizacji szkół podstawowych i gimnazjalnych miasta Wałcz.

 W uroczystości udział wzięli: Bogusława Towalewska  - Burmistrz Miasta,  Marek Matela - Wiceburmistrz Miasta, Eugeniusz Wilczyński – Sekretarz Miasta, Marek Giłka - Przewodniczący …

Podsumowanie roku sportowego

wstecz