Zespoł Szkół Miejskich nr1 w Wałczu

Administrator

Administrator@zsm1walcz.pl

Futsal

W dniu 30 października 2013 roku grupa uczniów Gimnazjum nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu  wspierała w Świeciu Futsalową Reprezentację Polski, która rozegrała rewanżowe spotkanie  towarzyskie ze Słowenią. Mecz zakończył się wygraną gości 1:5. Przypomnijmy, że Słowenia to finaliści najbliższych mistrzostw Europy w futsalu, które na początku 2014 roku odbędą się w Belgii. Było to świeto futsalu w tej małej miejscowości, bo  mecz międzypaństwowy obu reprezentacji poprzedziły mecze pokazowe, a także wiele atrakcji i konkursów dla kibiców.

W biało-czerwonych barwach wystąpił rodowity Wałczanin, Mateusz Gepert, który jest absolwentem Gimnazjum z Dolnego Miasta. W czasie meczu na trybunach panowała niezwykła atmosfera. Uczniowie ubrani w barwy narodowe, wyposażeni w atrybuty kibicowskie pomagali naszym reprezentantom głośnym ale  kulturalnym dopingiem. Miłym akcentem po końcowym gwizdku, były osobiste podziękowania naszego zawodnika złożone kibicom za wsparcie.

Tekst: Marek Skonieczka

W dniu 30 października 2013 roku grupa uczniów Gimnazjum nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu  wspierała w Świeciu Futsalową Reprezentację Polski, która rozegrała rewanżowe spotkanie  towarzyskie ze Słowenią. Mecz zakończył się wygraną gości

Futsal

wstecz