Zespoł Szkół Miejskich nr1 w Wałczu

Administrator

Administrator@zsm1walcz.pl

Biegniemy na Stadion Narodowy

Od 13.09.2013r do 22.11.2013r młodzież Gimnazjun nr 1 z Wałcza aktywnie brała udział w akcji: "Biegniemy na Stadion Narodowy". Akcjia zoganizowana pod patronatem Zachodniopomorskiej Federacji Sportu i Ministerstwa Sportu, a nagrody finansowane były z funduszu Unii Europejskiej. Z Gimnazjum nr 1, w akcji wzięło udział 25 lekkoatletów, z klas sportowych. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki sportowe i krokomierze do pomiaru przebiegniętego dystansu.


Zwyciężczynią całej akcji biegowej została uczennica Naszego gimnazjum Justyna Wiśniewska z klasy III a.          W nagrodę (oprócz wcześniejszych) otrzyma sprzęt sportowy (obuwie sportowe i dres) oraz pobyt na obozie sportowym na zakończenie którego odbędzie się wycieczka do Warszawy, na Stadion Narodowy.

Koordynatorem akcji w szkole była Anna Kszak - Krzyżanowska.

Tekst: Anna Kszak - Krzyżanowska

Od 13.09.2013r do 22.11.2013r młodzież Gimnazjun nr 1 z Wałcza aktywnie brała udział w akcji: "Biegniemy na Stadion Narodowy". Akcjia zoganizowana pod patronatem Zachodniopomorskiej Federacji Sportu i Ministerstwa Sportu, a nagrody finansowane były z funduszu Unii Europejskiej. Z Gimnazjum nr 1, w akcji wzięło udział 25 lekkoatletów, z klas sportowych. Wszyscy …

Bieg na Narodowy

wstecz