Zespoł Szkół Miejskich nr1 w Wałczu

Archiwum: styczeń 2013, luty 2013, marzec 2013, kwiecień 2013, maj 2013 czerwiec 2013, wrzesień 2013, październik 2013, listopad 2013, grudzień 2013, styczeń 2014, luty 2014,  marzec 2014, kwiecień 2014, maj 2014, czerwiec 2014, wrzesień 2014, październik 2014, listopad 2014, grudzień 2014, styczeń 2015, luty 2015, marzec 2015, kwiecień 2015, maj 2015

Administrator       Administrator@zsm1walcz.pl

Opracowała: Joanna Sadlej

galeria laureatów

NASZE SUKCESY
W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH


Szkoła Podstawowa 8- letnia


1995/1996

Finaliści:

Marcin Wysocki - konkurs wiedzy plastycznej

1996/1997

Laureaci:

Piotr Literacki – konkurs wiedzy plastycznej
Marcin Wysocki - konkurs wiedzy plastycznej

Finaliści:

Łukasz Filipczuk-  konkurs wiedzy plastycznej
Arkadiusz Ruth- biologia
                            -konkurs ekologiczny
Katarzyna Sokołowska  -konkurs biologiczny

Rok 1997/1998

Laureaci:

Łukasz Filipczuk  - geografia
Maciej Blomberg – matematyka
Maksymilian Graś - konkurs wiedzy plastycznej
Witold Łuszczyk-  konkurs wiedzy plastycznej
Krzysztof Wszędyrówny - konkurs wiedzy plastycznej
Agata Iżyk- konkurs wiedzy plastycznej

Finaliści:

Marcin Wysocki – geografia
                                biologia
Agata Iżyk – historia
Łukasz Filipczuk- biologia  
Agnieszka Ostrowska –język polski
Michalina Hering –język polski
Joanna Talarek –język polski

Rok 1998/1999

Laureaci:

Maksymilian Graś – chemia
Tomasz Kruczyński – konkurs wiedzy plastycznej
Anna Warzecha– konkurs wiedzy plastycznej
Joanna Korecka– konkurs wiedzy plastycznej
Krzysztof Wszędyrówny– konkurs wiedzy plastycznej

Finaliści:

Maksymilian Graś -biologia


Gimnazjum


Rok 2000/2001

Laureaci:

Tomasz Kruczyński – chemia

Rok 2002/2003

Finaliści:

Michał Terefenko - matematyka

Rok szkolny 2003/2004

Laureaci:

Piotr Sacha- geografia
Jakub Leszczyński- geografia

Rok szkolny 2004/2005

Finaliści:

Grzegorz Wojciechowski –biologia
Marcin Więckowski – geografia
Marcin Falkowski – geografia
                               – język polski
Piotr Sacha – historia
Sylwia Dorocińska – język polski
Iwona Ejankowska - biologia


Rok szkolny 2005/2006

Finaliści:

Małgorzata Szymczak - geografia
                                        -Język polski
Marcin Więckowski -geografia

Rok 2006/2007

Finaliści:

Justyna Chruścicka – język polski
                      - geografia
Maciej Woda - historia
                         - biologia
                         - geografia
Hanna Szymczak – język polski
                               - matematyka
Joanna Wójcicka - biologia

Laureaci:

Maciej Woda – język polski
Martyna Piaskowska –język polski
                                      - geografia


Rok szkolny 2007/2008

Finaliści:

Hanna Szymczak - biologia
Jan Mikołajczak – język polski
Jagoda Karalus - geografia

Laureaci:

Hanna Szymczak – język polski


Rok 2008/2009

Finaliści:

Katarzyna Wankiewicz –język polski
Marcin Ulmanek –język niemiecki
Marcin Bondziul – język niemiecki
                              - chemia

Laureaci:

Klaudia Kozłowska- język niemiecki


Rok 2009/2010

Finaliści:

Magdalena Nowak – język polski
Katarzyna Zalewska – chemia
Kamil Spychalski –język niemiecki

Laureaci:

Natalia Chruścicka –język polski


Rok szkolny 2010/2011

Finaliści:

Kamil Spychalski - język niemiecki

Laureaci:

Jakub Polak -fizyka
Paweł Sadlej- geografia


Rok szkolny 2011/2012

Finaliści:

Krystian Gątarek - język angielski
Jakub Kisielnicki – matematyka
Paweł Sadlej- historia
Justyna Szymczak – historia

Laureaci:

Olga Kochaniec- biologia


Rok szkolny 2012/2013

Finaliści:

Joanna Babska- język polski
                             chemia
Katarzyna Martusewicz- biologia
Natalia Pawłowska –fizyka
                                      język angielski
Justyna Szymczak -  historia

Laureaci :

Justyna Szymczak –język polski


Rok szkolny 2013/2014

Finaliści:

Damian Marchlewski –geografia
Mateusz Kubiatowicz – historia
Oliwia Klimenko – język polski
      - język niemiecki
Adrianna Promińska – chemia
                                       -matematyka

Laureaci:

Weronika Marud - geografia


Rok szkolny 2015/2016

Finaliści:

Nikola Każak –język niemiecki

Kajetan Gałęziowski – historia

  

Konrad Pora   -matematyka

Aleksandra Mliczek – chemia

Laureaci:

Aleksandra Mliczek  – język niemiecki

                                       -biologia

Rok szkolny 2016/2017

Finaliści:

Katarzyna Gębala –chemia

Agata Sacha –język polski

Julia Krawczyk –język polski

Nikola Każak –język niemiecki



Szkoła Podstawowa

Rok 2004/2005

Finaliści:

Hanna Szymczak  -  Język Polski z Elementami Historii i Sztuki


Rok 2006/2007

Finaliści:

Magdalena Nowak  -  Język Polski z Elementami Historii i Sztuki
                                     -  Matematyka z Elementami Przyrody
Katarzyna Wankiewicz - Matematyka z Elementami Przyrody


Rok 2007/2008

Finaliści:

Dominika Kwiatkowska –Język Polski z Elementami Historii i Sztuki


Rok 2009/2010

Laureaci:

Justyna Szymczak- Język Polski z Elementami Historii


Rok 2011/2012

Laureaci:

Weronika Marud - Matematyka z Elementami Przyrody


Rok 2012/2013

Finaliści:

Julia Jabłońska - Matematyka z Elementami Przyrody


Rok 2013/2014

Laureaci:

Agata Sacha - Język Polski

Finaliści:

Natalia Spodniewska - matematyka


Rok 2014/2015


Finaliści:

Natalia Spodniewska - matematyka


Rok 2015/2016


Finaliści:

Agata Miękus –język polski


Rok 2016/2017

Finaliści:

Nadia Szczepko – matematyka

Aleksander Kominek –język polski


Laureaci:

Weronika Gryglewska  –Konkurs Języka Polskiego


wstecz

Inne konkursy:

1997/1998

Agata Iżyk- I miejsce w etapie wojewódzkim ogólnopolskiego konkursu „Polska moją Ojczyzną,                  wspólnym domem – Europa”

2007/2008

Sylwia Ścibek i Małgorzata Olszewska – finalistki Konkursu Języka Angielskiego Bell Szczecin pod patronatem Kuratorium Oświaty w Szczecinie

2008/2009

III miejsce w finale wojewódzkim „Moja szkoła w Unii Europejskiej” : zespół w składzie: Joanna Strażnikiewicz, Joanna Soszyńska, Stefan Biernacki

2009/2010

11 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie MIX z Geografii zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej – Dariusz Kuc

Martyna Gałas – kl. VB – laureatka I stopnia testu V edycji konkursu biologiczno – przyrodniczego „Test Biologia Plus” organizowanego przez Oxford Educational

2010/2011

Natalia Kuleta –wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Szkoła moich marzeń”

2012/2013

Karol Kraczkowski –finalista I edycji wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Lokalnym i Województwie Zachodniopomorskim organizowanym przez Urząd Marszałkowski w Szczecinie

2014/2015

Alicja Kubiak  kl. Vc – I miejsce w ogólnopolskim konkursie na grafikę komputerową „Cztery pory roku”

Grzegorz Janowski kl. Va – I miejsce w ogólnopolskim konkursie na grafikę komputerową „Jajko Wielkanocne”



Kangur –konkurs matematyczny

1997 –Ewa Blomberg –nagroda I rzędu -wycieczka do Hyde Parku

            -Maciej Blomberg –nagroda II rzędu –wycieczka w Tatry

1998 - Maciej Blomberg- wyróżnienie

1999 - Ewa Blomberg -wyróżnienie

2002 – Marcin Grycz i Anna Jurczyszyn –nagrody I rzędu – wycieczka do Legolandu

2004 - Marcin Falkowski – nagroda rzeczowa

2005-Karolina Korczyc –wyróżnienie

2006 - Magdalena Nowak - wyróżnienie

 2009- wyróżnienia: Adrianna Promińska, Szymon Szuberla, Małgorzata Sierbin, Julita Wiśniewska

2010– wyróżnienia: Damian Marchlewski, Jakub Polak

2001 –Marcin Łojewski-  IX miejsce w województwie zachodniopomorskim w konkursie Alfik matematyczny


Mały Finał Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego „Słowo daję”:

2008/2009

Aleksandra Płochocka III miejsce

2010/2011

Martyna Gałas – I miejsce
Klaudia Grabowska – III miejsce


Finaliści ogólnopolskich konkursów recytatorskich:


Szkoła Podstawowa  

Mieszko Migas
Agata Sacha- wyróżnienie (2012/2013)


Gimnazjum

Małgorzata Mikołajczak - wyróżnienie
Aleksandra Kamińska
Patrycja Pluta
Małgorzata Sierbin


Finał Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny

Szkoła Podstawowa  

Martyna Gałas - wyróżnienie  2010/2011
Weronika Marud 2011/2012