Zespoł Szkół Miejskich nr1 w Wałczu

Administrator

Administrator@zsm1walcz.pl

II Turniej piłki siatkowej kobiet

W dniu 18 marca 2014r. pod hasłem „Kobieta – Olimpijczyk, wzór godny naśladowania” odbył się już po raz II turniej piłki siatkowej kobiet. Koordynatorki  Krystyna Filipiak i Agata Skonieczka dokonały uroczystego otwarcia imprezy. Serdecznie powitały  Jolantę Stańczak- wałecką olimpijkę z Seulu (1988r.), która była honorowym gościem i uczestniczką naszej imprezy. Nie zawiodły Mamy naszych uczniów!!! Panie: Katarzyna Piotrowska, Magdalena Kunert ,Jolanta Kucharz, Agnieszka Szeremeta oraz Jolanta Stańczak z wielkim zaangażowaniem przystąpiły do zawodów, a  Panie: Małgorzata Gałas, Anna Łukaszewicz, , Krystyna Filipiak, Agata Skonieczka, Anna Potępa i Lidia Trawińska- Radkiewicz - stanęły na wysokości zadania jako żeńska reprezentacja Nauczycielek ZSM nr 1. Dużym wsparciem i zaprezentowaniem swoich umiejętności siatkarskich zaprezentowały się uczennice klasy Ib gimnazjum Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego działającego w naszej szkole.

Turniej został rozegrany w dwóch grupach, systemem „każdy z każdym”. W każdej grupie znajdowały się trzy zespoły. Kolejność drużyn w grupie decydowała o rozegraniu meczu w walce o miejsca (1A-1B o I miejsce, 2A-2B o III miejsce, 3A-3B o V miejsce,). Mecze zostały rozegrane na boiskach do „TRÓJEK”. Drużyna składała się z przedstawicielki grupy MAM, nauczycielki oraz dwóch uczennic. Na boisku wymogiem było uczestnictwo jednej osoby z danej grupy. Po zaciętej walce w rundzie finałowej zwyciężył zespół „Kotki” (Dominika Orelik, Jolanta Kucharz, Krystyna Filipiak) pokonując „Zybałki” (Klaudia Zybała, Adrianna Gmerek, Agata Skonieczka). Na III miejscu uplasował się zespół „Szeremetki” (Aleksandra Janicka, Aleksandra Mliczek, Lidia Trawińska-Radkiewicz oraz Agnieszka Szeremeta). Zwycięska drużyna otrzymała pamiątkowy puchar ufundowany przez Panią Dyrektor Jadwigę Kontowicz-Łuszczyk, a wszystkie mamy zostały  nagrodzone pamiątkowymi dyplomami.

Uczestnicy chwalili bardzo dobrą organizację zawodów i dobre warunki gry w murach naszej gościnnej szkoły.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom imprezy rewelacyjnej sprawności! Dziękujemy za wspólną zabawę, miłą, rodzinną atmosferę. W szczególności chcemy podziękować naszym MAMOM. Razem  uda nam się bezpiecznie przeprowadzić nasze  dzieci przez trudny wiek i zaszczepić w nich wartości, które są drogowskazami w dorosłe życie.

Zatem zapraszamy na kolejne emocje już za rok…


Tekst:  Agata Skonieczka

W dniu 18 marca 2014r. pod hasłem „Kobieta – Olimpijczyk, wzór godny naśladowania” odbył się już po raz II turniej piłki siatkowej kobiet. Koordynatorki  Krystyna Filipiak i Agata Skonieczka dokonały uroczystego otwarcia imprezy. Serdecznie powitały  Jolantę Stańczak- - wałecką olimpijkę z Seulu (1988r.), która była honorowym gościem i uczestniczką naszej imprezy.

  

wstecz film 8 marca

Zapraszamy na film