Zespoł Szkół Miejskich nr1 w Wałczu

Administrator

Administrator@zsm1walcz.pl

Trzymaj formę

Nasza szkoła od wielu lat współpracuje z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Wałczu w ramach akcji " Trzymaj formę". Każdego roku podsumowaniem tego przedsięwzięcia jest quiz dla klas IV-VI szkoły podstawowej sprawdzający wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania i aktywnego wypoczynku. W imprezie uczestniczą również uczniowie wyróżniający się dużą sprawnością fizyczną.

W tym roku szkolnym do rywalizacji przystąpiło 9 klas pod czujnym okiem jury, w którego skład weszli:

przedstawiciel Sanepid-u pani Anna Krysztofiak, pedagog szkolny Jolanta Adamczak oraz pielęgniarka szkolna Bożena Turowska.

Quiz składał się z 3 pytań za 1,2,3 punkty oraz z 3 konkurencji sportowych. Po zaciętej rywalizacji I miejsce zajęła klasa VI c, II miejsce VI b, a III miejsce IV a.

Wręczając dyplomy szanowne jury podziękowało wszystkim uczestnikom za rywalizację i określiło poziom wiedzy z zakresu zdrowego trybu życia na bardzo wysokim poziomie.

Organizatorami byli: Anna Potępa i Anna Łukaszewiczpozdrawiam

Anna Łukaszewicz

Tekst:  Anna Łukaszewicz

Nasza szkoła od wielu lat współpracuje z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Wałczu w ramach akcji " Trzymaj formę". Każdego roku podsumowaniem tego przedsięwzięcia jest quiz dla klas IV-VI szkoły podstawowej sprawdzający wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania i aktywnego wypoczynku.

  

wstecz