Zespoł Szkół Miejskich nr1 w Wałczu

Administrator

Administrator@zsm1walcz.pl

Pasmo sukcesów Agaty

Pasmo sukcesów Agaty


Agata Sacha to bardzo zdolna uczennica klasy Va. Osiąga bardzo wysokie wyniki w nauce ze wszystkich przedmiotów, ale w tym roku szkolnym odniosła szczególne osiągnięcia z języka polskiego. Została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego, zdobyła 3. miejsce w powiatowych eliminacjach Małego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, a ostatnio zajęła 3. miejsce w Małym Finale Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny pod patronatem profesora Jana Miodka.

Agata gra również w szkolnym teatrze „Olimpionik” i bez wątpienia miała wpływ na to, że teatr został laureatem Powiatowego Przeglądu Amatorskich Zespołów Teatralnych. Razem z koleżankami i kolegami z zespołu wzięła udział w Wojewódzkim Przeglądzie Amatorskich Zespołów Teatralnych w Świdwinie. Przed Agatą jeszcze jedna próba.  Reprezentować będzie naszą szkołę w Miejskim Konkursie Ortograficznym o Złote Pióro Burmistrza. Życzymy jej kolejnego sukcesu. Praca z Agatą to prawdziwa przyjemność.

                                                                                       Łucja Moskalewicz


Tekst::Łucja Moskalewicz

Agata Sacha to bardzo zdolna uczennica klasy Va. Osiąga bardzo wysokie wyniki w nauce ze wszystkich przedmiotów, ale w tym roku szkolnym odniosła szczególne osiągnięcia z języka polskiego. Została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego, zdobyła 3. miejsce w powiatowych eliminacjach Małego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, a ostatnio zajęła 3. miejsce w Małym Finale Ogólnopolskiego Konkursu …

  

wstecz