Zespoł Szkół Miejskich nr1 w Wałczu

Administrator

Administrator@zsm1walcz.pl

CON ANIMA

CON ANIMA – VII Spotkania Osób Niepełnosprawnych

5 listopada, w Wałeckim Centrum Kultury odbyły się VII Spotkania Osób Niepełnosprawnych CON ANIMA. Uczestniczyło w nich blisko 200 niepełnosprawnych artystów z 13 ośrodków i naszej szkoły. Organizatorami imprezy były Stowarzyszenie Dzieci Niepełnosprawnych UŚMIECH oraz Warsztat Terapii Zajęciowej w Wałczu.         

Naszą szkołę reprezentowała cygańska grupa, w którą wcielili się: Julka, Małgosia, Amelka, Janek i Michał oraz dwie opiekunki M. Płotka i U. Kraczkowska. Na widowni wspierali nas pani dyrektor V. Kamińska, uczniowie z klasy IIIa integracyjnej z wychowawcą i nauczycielem wspierającym, mamy: Amelki, Małgosi, Julki oraz babcia Julki. Miłą niespodziankę sprawiła mama Amelki, która po wystąpieniu  naszej grupy, wręczyła każdemu różę za piękny śpiew i taniec. Dzieciaki nasze zostały wyróżnione, otrzymały dyplom i nagrodę rzeczową.        

Były to chwile wielu wzruszeń, integracji i dobrej zabawy.


Tekst: Mariola Płotka

CON ANIMA – VII Spotkania Osób Niepełnosprawnych

5 listopada, w Wałeckim Centrum Kultury odbyły się VII Spotkania Osób Niepełnosprawnych CON ANIMA. Uczestniczyło w nich blisko 200 niepełnosprawnych artystów z 13 ośrodków i naszej szkoły. Organizatorami imprezy były Stowarzyszenie Dzieci Niepełnosprawnych UŚMIECH oraz Warsztat Terapii Zajęciowej w Wałczu.   …

  

wstecz