Zespoł Szkół Miejskich nr1 w Wałczu

Administrator

Administrator@zsm1walcz.pl

II Halowy Integracyjny Trójmecz Piłkarski

20 października 2014r. hala Zespołu Szkól Miejskich nr 1 w Wałczu wypełniła się praktycznie do ostatniego miejsca. Powód? ….Halowy Integracyjny Trójmecz Piłkarski. Była to druga edycja turnieju, którego celem była integracja lokalnej społeczności, włączenie rodziców w aktywne życie szkoły, ale również pokazanie jak funkcjonuje nasza szkoła z trochę innej strony. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje pracowników szkoły, rodziców i uczniów Gimnazjum nr 1. Uroczystego otwarcia i symbolicznego kopnięcia pierwszej piłki dokonała Pani Dyrektor, Jadwiga Kontowicz Łuszczyk. Po powitaniu nastąpiła prezentacja wszystkich  zawodników  i rozpoczęła się rywalizację systemem „każdy z każdym”. Arbitrem wszystkich spotkań była Pani Anna Łukaszewicz. Emocje towarzyszące wszystkim spotkaniom były bardzo duże, a ambicji  nie można było odmówić nikomu. W końcowym rozrachunku najlepszą ekipą okazała się reprezentacja uczniów. Drugie miejsc przypadło                    w udziale rodzicom, a trzecie zajęli pracownicy. Nie miejsca, a dobra zabawa, były w tym dniu najważniejsze. Nie zapomniano również o kibicach. Dla nich zorganizowano konkurs żonglerki. Wzięli w nim udział nie tylko chłopcy, ale także dziewczęta, które doskonale radziły sobie w tej trudnej konkurencji. Po zakończeniu oficjalnego turnieju, uczniowie klas piłkarskich z poszczególnych oddziałów rozegrali towarzyskie mecze pomiędzy sobą.

Opinie zebrane po imprezie i  atmosfera panująca podczas całego turnieju wskazują na to, że przyjęta formuła się sprawdziła i turniej będzie kontynuowany w przyszły roku.

LISTA ZAWODNIKÓW

Tekst: Marek Skonieczka

20 października 2014r. hala Zespołu Szkól Miejskich nr 1 w Wałczu wypełniła się praktycznie do ostatniego miejsca. Powód? ….Halowy Integracyjny Trójmecz Piłkarski. Była to druga edycja turnieju, którego celem była integracja lokalnej społeczności, włączenie rodziców w aktywne życie szkoły, ale również …

  

wstecz