Zespoł Szkół Miejskich nr1 w Wałczu

Administrator

Administrator@zsm1walcz.pl

Walentynki 2015

Tekst: Agnieszka Starczyńska

Piątek (13II) przebiegał w szkole pod znakiem Święta Zakochanych. Samorząd Uczniowski zorganizował Pocztę Walentynkową, w ramach której można było przesłać sympatii kartę.                                                                                                                                    Już od trzech tygodni  można było przesłać własną Walentynkę dostarczając ją do specjalnej skrzynki Poczty Walentynkowej, która znajdowała się w bibliotece. Propozycja Samorządu spotkała się z dużym zainteresowaniem społeczności szkolnej. Przyjęto mnóstwo kartek. Niektórzy uczniowie jak się okazało mieli sporo wielbicielek otrzymując kilka kartek z wyznaniami.

wstecz

    Piątek (13II) przebiegał w szkole pod znakiem Święta Zakochanych. Samorząd Uczniowski zorganizował Pocztę Walentynkową, w ramach której można było przesłać sympatii kartę.      


     Już od trzech tygodni  można było przesłać własną Walentynkę dostarczając ją do specjalnej skrzynki Poczty Walentynkowej, która znajdowała się w bibliotece. Propozycja Samorządu spotkała się z dużym zainteresowaniem społeczności szkolnej. Przyjęto mnóstwo kartek. Niektórzy uczniowie jak się okazało mieli sporo wielbicielek otrzymując kilka kartek z wyznaniami.  


Gorąco dziękujemy wszystkim uczniom którzy zaangażowali się w organizację Dnia Zakochanych i życzymy szczęścia w miłości - niech wiersz ks. Twardowskiego będzie drogowskazem dla wszystkich nie tylko w Dniu Zakochanych.


Chodzi Anioł Stróż po świecie

sprząta po miłościach,

co się rozleciały

zbiera jak ułomki chleba dla wróbli,

żeby nic się nie zmarnowało

Bliscy boją się być blisko,

żeby nie być dalej...

miłości się nie szuka

jest albo jej nie ma,

nikt z nas nie jest samotny

tylko przez przypadek.

Śpieszmy się kochać ludzi

tak szybko odchodzą,

zostaną po nich buty i telefon głuchy,

tylko to co nieważne, jak krowa się wlecze,

najważniejsze tak prędkie,

że nagle staje.

Kochamy wciąż za mało

i stale za późno.


                Opiekunowie  SU

                        Łucja Maślany

                  Agnieszka Starczyńska