Zespoł Szkół Miejskich nr1 w Wałczu

Administrator

Administrator@zsm1walcz.pl

Koncert 2013 “SIŁA PIĘCIU KÓŁ”

Tradycją naszej szkoły stała się organizacja koncertu NIESPODZIANKA DLA RODZICÓW. Odbyła się ona podczas wywiadówki semestralnej w szkole podstawowej i w gimnazjum. W tym roku pt. „SIŁA PIĘCIU KÓŁ”. Przygotowania do realizacji tej imprezy rozpoczęły się już w listopadzie, a ostateczny efekt zaprezentowaliśmy 19.02.13 dla rodziców dzieci ze szkoły podstawowej , a 20.02.13 dla rodziców uczniów gimnazjum.

Dzieciaki w szkole oprócz nauki uczęszczają na różne zajęcia pozalekcyjne, gdzie rozwijają swoje talenty
i zainteresowania. Koncert, który zobaczyli rodzice był prezentacją umiejętności artystycznych, sportowych, językowych, teatralnych i wielu innych. Stał się tradycyjnym podziękowaniem dla rodziców za ich codzienny trud, wsparcie i miłość jaką mają dla swoich pociech. Organizatorzy koncertu postarali się o to, aby nikt z przybyłych nie nudził się ani przez chwilę.
Zgromadzeni na sali rodzice wraz z szanownymi gośćmi, byli oczarowani występem. Po raz kolejny okazało się, że możliwości uczniów i nauczycieli naszej szkoły są nieograniczone. Reakcja publiczności udowodniła, że trud włożony w przygotowane przedstawienie nie poszedł na marne.

Uczniowie tradycyjnie już prezentując wspaniałe show, zadziwili profesjonalizmem. Koncert odznaczał się niesamowitą różnorodnością form, inteligentnym humorem, ale i chwilami wzruszenia. Był wspaniały, a widownia wypełniona po brzegi. Szkoda tylko, że to sześćdziesiąt minut minęło tak szybko...

Koncert NIESPODZIANKA DLA RODZICÓW organizowany przez ZSM 1 cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem… ciekawe co zobaczymy w przyszłym roku?

Wszystkim wykonawcom życzymy wytrwałości i entuzjazmu w dalszym rozwijaniu swoich talentów.

 Nad przygotowaniem młodzieży i przebiegiem Koncertu czuwali nauczyciele ZSM 1.

Tekst: Małgorzata Gałas

Zdjęcia: Krzysztof Królak

Tradycją naszej szkoły stała się organizacja koncertu NIESPODZIANKA DLA RODZICÓW. Odbyła się ona podczas wywiadówki semestralnej w szkole podstawowej i w gimnazjum. W tym roku pt. „SIŁA PIĘCIU KÓŁ”. Przygotowania do realizacji tej imprezy rozpoczęły się już w listopadzie, a ostateczny efekt zaprezentowaliśmy ...

Koncert 2013

więcej dalej galeria Kulisy koncertu