Zespoł Szkół Miejskich nr1 w Wałczu

Administrator

Administrator@zsm1walcz.pl

Turniej

W dniach 13-15.02. 2015 zespół kadetek z UKS Libero Wałcz uczestniczył w turnieju finałowym Mistrzostw \Województwa Zachodniopomorskiego w piłce siatkowej kadetek.

 

W pierwszym dniu zawodów uczennice naszego gimnazjum gładko pokonały rywalki z OPP Kołobrzeg 3:0. W drugim dniu zawodów zarówno wałczanki jak i  zawodniczki z Goleniowa grały bardzo nierówno. Pierwszy set i trzeci wygrały wysoko dziewczęta z Goleniowa a drugi i czwarty siatkarki z Wałcza. Jednak w tie breaku od początku przewagę zdobyły podopieczne Krystyny Filipiak i pokonały ostatecznie rywalki 3:2.

W niedzielnym spotkaniu nie brakowało emocji. Mecz był bardzo zacięty,  wyrównany i stał na wysokim poziomie sportowym. W piątym secie policzanki zagrały lepiej i pokonały nasz zespół 3:2.

Skład zespołu: Natalia Kibitlewska, Karolina Stróżyk, Martyna Piszcz, Alina Bartkowska, Martyna Janicka, Wiktoria Orelik, Zuzanna Szperlak, Katarzyna Paszkowska, Aleksandra Nowak, Wiktoria Pastusiak, Karolina Milczarek, Marta Szulga, Natalia Kuleta i Julia Witoś. Cały zespół jest młodszy o rok i o dwa lata od właściwego rocznika w tej kategorii wiekowej.

Najważniejszym sukcesem naszych siatkarek jest awans do Ćwierćfinałów Mistrzostw Polski, które odbędą się w Malborku w dniach 5-8.03.2015 r.

Dziękujemy wszystkim sponsorom oraz dyrekcji naszej szkoły za pomoc i wsparcie.

Tekst: Krystyna Filipiak

W dniach 13-15.02. 2015 zespół kadetek z UKS Libero Wałcz uczestniczył w turnieju finałowym Mistrzostw \Województwa Zachodniopomorskiego w piłce siatkowej kadetek.

 W pierwszym dniu zawodów uczennice naszego gimnazjum gładko pokonały rywalki z OPP Kołobrzeg 3:0. W drugim dniu zawodów zarówno wałczanki jak …

wstecz