Zespoł Szkół Miejskich nr1 w Wałczu

Administrator

Administrator@zsm1walcz.pl

Mistrzostwa Powiatu

10. 04. w Chwiramie odbyły się  Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Wałcz reprezentowali uczniowie SP nr 5 i  Gimnazjum nr 1.

Uczniowie SP 5 wystąpili w składzie: Kruczek Julia, Chudyńska Oliwia, Mokrzycka Sara, Zabel Zuzanna, Szpecht Julia, Krzyżanowski Krystian, Łosin Maciej, Kruk Maciej, Tarnowski Maciej, Fryc Cezary, Rudnicki Hubert.

Uczniowie finiszowali w połowie stawki zawodników.

Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie Gimnazjum nr 1 z klas sportowych. Wywalczyli 7 nominacji do startu w Mistrzostwach Województwa. Oto wyniki uczniów,którzy zakwalifikowali się do Mistrzostw Województwa: I miejsce na 1500m: Adam Glinka, I miejsce na 2000m Dominika Gregorowicz, III miejsce na 1200m Kinga Kopińska, III miejsce na 2000m Aleksandra Mliczek, IV miejsce na 1200m Lidia Kosidło, IV miejsce na 2500m Karol Palmąka, V miejsce na 2000m Jolanta Szczepaniec.

Mistrzostwa Województwa odbędą się 14.04. w Gryfinie.

 

Opiekunami uczniów startujących w Mistrzostwach Powiatu byli : SP 5 Artur Pieczyrak,

Gimnazjum nr 1 : Anna Kszak - Krzyżanowska.

Tekst: Anna Kszak-Krzyżanowska

10. 04. w Chwiramie odbyły się  Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Wałcz reprezentowali uczniowie SP nr 5 i  Gimnazjum nr 1.

Uczniowie SP 5 wystąpili w składzie: Kruczek Julia, Chudyńska Oliwia, Mokrzycka Sara, Zabel Zuzanna, Szpecht Julia, Krzyżanowski Krystian, Łosin Maciej, Kruk Maciej, Tarnowski Maciej, Fryc Cezary, Rudnicki Hubert….

wstecz