Zespoł Szkół Miejskich nr1 w Wałczu

Administrator

Administrator@zsm1walcz.pl

Mistrzostwa Powiatu w LA

   26 maja w Wałczu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Lekkiej Atletyce.
W większości dyscyplin dominowali uczniowie klas lekkoatletycznych Gimnazjum nr 1.

Reprezentacji Gimnazjum nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu wywalczyli awans do Finałów Wojewódzkich w Lekkoatletyce w 9 konkurencjach. Zawody odbywały się na obiektach sportowych ZSM nr 1 w Wałczu oraz na Stadionie Miejskim w Wałczu.

                            

     Mistrzami Powiatu zostali:  Michałowski Bartosz w biegu na 100m i 300m, Rafałko Kacper w skoku wzwyż, Wesołowska Nel w biegu na 100m przez płotki, Buczek Mateusz w biegu na 110m przez płotki, Polaczek Maciej w pchnięciu kulą, Gregorowicz Dominika w biegu na 1000m, Jóźwiak Ines w rzucie dyskiem, Radkiewicz Aleksander również w rzucie dyskiem.

     

    Wszyscy Mistrzowie wystartują 10.06. w Szczecinie w Mistrzostwach Województwa w LA.
II miejsce a zarazem Vice-mistrzami Powiatu zostali: Podsiadło Karol w skoku wzwyż, Szmul Maks w pchnięciu kulą, Mliczek Aleksandra w biegu na 600m, Szczepaniec Jolanta w biegu na 300m, Bronowicki Krzysztof w rzucie dyskiem, Polaczek Maciej w rzucie oszczepem. Uczniowie Ci po weryfikacji wyników w Szczecinie również mogą zostać zakwalifikowani do Mistrzostw Województwa. 

                                          opiekunem uczniów jest Anna Kszak - Krzyżanowska Tekst: Anna Kszak-Krzyżanowska

  26 maja w Wałczu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Lekkiej Atletyce. W większości dyscyplin dominowali uczniowie klas lekkoatletycznych Gimnazjum nr 1.

Reprezentacji Gimnazjum nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu wywalczyli awans do Finałów Wojewódzkich w Lekkoatletyce w 9 konkurencjach. Zawody odbywały się na obiektach sportowych …

wstecz

Mistrzostwa Powiatu