Zespoł Szkół Miejskich nr1 w Wałczu

Archiwum: styczeń 2013, luty 2013, marzec 2013, kwiecień 2013, maj 2013 czerwiec 2013, wrzesień 2013, październik 2013, listopad 2013, grudzień 2013, styczeń 2014, luty 2014,  marzec 2014, kwiecień 2014, maj 2014, czerwiec 2014, wrzesień 2014, październik 2014, listopad 2014, grudzień 2014, styczeń 2015, luty 2015, marzec 2015, kwiecień 2015, maj 2015

Administrator       Administrator@zsm1walcz.pl

Udział w projekcie  Matematyka Innego Wymiaru – innowacja pedagogiczna


Projekt MATEMATYKA INNEGO WYMIARU istnieje w ramach Programu Operacyjnego "Kapitał Ludzki" i w swych działaniach …

Matematyka Innego Wymiaru

więcej

W ramach projektu realizowane są programy

Sesja z plusem: ogólnopolski program badający kompetencje matematyczne uczniów w szkole podstawowej, gimnazjum, liceum i technikum. …

Lepsza szkoła

więcej

„Matematyka zawiera w sobie nie tylko prawdę,

ale i najwyższe piękno – piękno chłodne i surowe,

podobne do piękna rzeźby″

Bertrand Russell


Lp.

Imię I nazwisko

przedmiot

1

Barbara Kacprzak

przyroda, biologia

2

Anna Potępa

przyroda, biologia

3

Iwona Orzechowska

geografia

4

Marcin Tarajkowski

fizyka

5

Zofia Zbierska

chemia

6

Sylwia Delikat

technika

7

Jerzy Olechnowicz

Informatyka, technika

8

Krzysztof  Królak

informatyka

9

Agnieszka Starczyńska

matematyka

10

Marta Kałamaja

matematyka

11

Elżbieta Sacha

matematyka

12

Ewa Bronowicka

matematyka










Udział w projektach

ZESPOŁ SAMOKSZTAŁCENIOWY  NAUCZYCIELI  PRZEDMIOTÓW MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZYCH

W ZSM NR 1 W WAŁCZU


rok szkolny 2011/2012

Osiągnięcia uczniów na poziomie ponadmiejskim


Wyniki konkursów kuratoryjnych

Olga Kochaniec; laureatka Wojewódzkiego Konkursu  Biologicznego                       (opiekun Barbara Kacprzak)


Jakub Kisielnicki: finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego                    (opiekun Agnieszka Starczyńska)


Weronika Marud: laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego z Elementami Przyrody ( opiekunowie: Elżbieta Sacha, Anna Potępa)


Wyróżnienia w Konkursie Matematycznym ,,Kangur”


uczeń nauczyciel                / opiekun

Weronika Marud                 /Elżbieta Sacha

Inga Bacławska                   /Ewa Bronowicka

Natalia Kuleta                     /Ewa Bronowicka

Patryk  Romanowski           /Elżbieta Sacha


 Powiatowy Konkurs Matematyczny


Szkoła/ kategoria miejsce uczeń opiekun

Szkoła podstawowa/      kl. VI        I Weronika Marud                    Elżbieta Sacha

Gimnazjum/                    kl.II           I Natalia Pawłowska                 Marta Kałamaja

Gimnazjum /                   kl.I           II Adrianna Prominska                Marta Kałamaja


Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Leśnej organizowany przez Nadleśnictwo Płytnica →  uczennica Karolina Robionek  - III miejsce  (opiekun Barbara Kacprzak)


Wojewódzki Konkurs Modelarski: I i III miejsce indywidualnie                                (opiekun Jerzy Olechnowicz)

Miejski Konkurs Latawcowy: I miejsce (opiekun Jerzy Olechnowicz)

Miejski Konkurs Modelarski  .I m , II m, (opiekun Jerzy Olechnowicz)

Rejonowe Zawody Strzeleckie, Człopa 2012,  opiekun Jerzy Olechnowicz

Reprezentacja Gimnazjum nr 1 – III m

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 5 – II m                         


I miejsce w powiatowym konkursie BRD w kategorii szkół podstawowych,

7 miejsce (na 20) w wojewódzkim konkursie BRD (Sylwia delikt, Elżbieta Adamowska),



Rok szkolny 2012/2013


Osiągnięcia uczniów na poziomie ponadmiejskim



Wyniki konkursów kuratoryjnych


Konkurs Finalista Nauczyciel – opiekun

szkoła podstawowa

Matematyczny z elementami przyrody Julia Jabłońska  

 Anna Potępa

Ewa Bronowicka

gimnazjum

Fizyczny Natalia Pawłowska Marcin Tarajkowski

Chemiczny Joanna Babska Zofia  Zbierska

Biologiczny Katarzyna Martusewicz Barbara Kacprzak


Wyróżnienia w Konkursie Matematycznym ,,Kangur”


uczeń nauczyciel / opiekun

Maciej Mróż  kl.IV Ewa Bronowicka

Lidia Kosidło, kl.V Elżbieta Sacha

Julian Stankowski, kl.VI Ewa Bronowicka

Powiatowy Konkurs Matematyczny (Termin finału:  08.06.2013r., miejsce: Chwiram)  – do etapu powiatowego zakwalifikowało się 13 osób, 6 uczniów gimnazjum i 7 szkoły podstawowej.

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Leśnej organizowany przez Nadleśnictwo Płytnica →  uczennica Julia Jabłońska – I miejsce (opiekun Barbara Kacprzak)



Wojewódzki Konkurs Modelarski: I, II, III miejsce indywidualnie                                (opiekun Jerzy Olechnowicz)

Miejski Konkurs atawcowi: I, II  miejsce (opiekun Jerzy Olechnowicz)

Miejski Konkurs Modelarski  .I m , II m, (opiekun Jerzy Olechnowicz)



Ogólnopolski Konkurs Geograficzny GALILEO 2013 (opiekun Iwona Orzechowska)

Damian Marchlewski – V miejsce, laureat

Martyna Gałas – 15 miejsce, wyróżnienie

Weronika Marud, 11 miejsce, wyróżnienie


I I miejsce w powiatowym konkursie BRD w kategorii szkół podstawowych. (Sylwia Delikt)


Uwaga! Czekamy na wyniki Ogólnopolskich Mistrzostw Matematycznych Dzieci i Młodzieży w ramach realizacji innowacji Matematyka Innego Wymiaru

Rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu matematycznego odbędzie się 8 czerwca 2013r.





kącik matematyczny