Zespoł Szkół Miejskich nr1 w Wałczu

Administrator

Administrator@zsm1walcz.pl

Nasz uczeń w finale

W piątek 22 marca 2013 r. w Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego odbył się etap wojewódzki I edycji Zachodniopomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Regionie. Nagrodą był wyjazd dla dziesięciu najlepszych uczniów do Parlamentu Europejskiego do Brukseli. Nasz uczeń Karol Kraczkowski z klasy IIId do finału wojewódzkiego dostał się po dwóch etapach: szkolnym i rejonowym. Finaliści zostali wyłonieni spośród kilkuset startujących w konkursie uczniów województwa zachodniopomorskiego.


W finale wojewódzkim wzięło udział 33 uczniów, których wiedza została sprawdzona w teście pisemnym oraz ustnych odpowiedziach przed Komisją Konkursową. Dodatkowo każdy finalista przedstawił i omówił własną prezentację na temat „Dlaczego warto odwiedzić Województwo Zachodniopomorskie?". Prezentację przygotowaną na konkurs można obejrzeć na naszej stronie internetowej.

Karolowi zabrakło w finale szczęścia, mimo to ogromnym sukcesem jest znalezienie się w czołówce gimnazjalistów, którzy wykazali się największą wiedzą o naszym regionie. Karolowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Tekst: Joanna Sadlej

W piątek 22 marca 2013 r. w Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego odbył się etap wojewódzki I edycji Zachodniopomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Regionie. Nagrodą był wyjazd dla dziesięciu najlepszych uczniów do Parlamentu Europejskiego do Brukseli. Nasz uczeń Karol Kraczkowski z

Nasz uczeń w finale

więcej wstecz

Prezentacja na  Konkurs
o samorządzie lokalnym  
i województwie  zachodniopomorskim

Pptx      dźwięk