Jakie jacuzzi dmuchane wybrać do ogrodu?

przez | 17 listopada, 2022

Idealnie urządzony ogród, to miejsce, gdzie można wypocząć i zregenerować się po ciężkim dniu. Poza standardowym jego wyposażeniem, takim jak leżaki czy meble ogrodowe, niezwykle popularne stają także jacuzzi. Dmuchana wanna z hydromasażem to doskonały pomysł, gdyż nie tylko efektownie wygląda, ale także korzystnie wpływa na nasze zdrowie. Jakie jacuzzi dmuchane do ogrodu wybrać?

Korzyści z posiadania jacuzzi w ogrodzie.

Do największych zalet kąpieli w jacuzzi należą:

  • Możliwość wypoczynku. Relaksująca kąpiel w wannie z bąbelkami, to świetny sposób na odpoczynek.
  • To doskonałe miejsce na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi.
  • Pozwala  zregenerować mięśnie po ciężkim dniu. Regularne kąpiele pomagają także minimalizować stres.
  • Pobudzenie krążenia krwi. Hydromasaż powoduje, że organizm się dotlenia. Jest również pomocny w walce z celulitem.

Dlaczego warto wybrać jacuzzi dmuchane?

Dmuchane jacuzzi jest świetnym wyborem do ogrodu, gdyż można je przenieść w dowolne miejsce, a także schować, wtedy, kiedy skończy się już sezon kąpielowy. Jego rozłożenie jest proste i nie zajmuje dużo czasu, bez problemu można także wymienić filtry, czy podłączyć maszynę do wytwarzania bąbelków. Niewątpliwie jednym z dużych plusów wyboru dmuchanej wanny z hydromasażem jest jej cena. W porównaniu, z basenami, które znajdują się w ogrodzie na stałe, takie rozwiązanie jest znacznie tańsze, a komfort użytkowania także jest wysoki.

Jak wybrać idealne jacuzzi do ogrodu?

Zanim zdecydujemy się na zakup basenu do ogrodu, należy zastanowić się nad tym, jak dużą powierzchnię możemy na niego przeznaczyć i ile osób będzie z niego korzystać? Klasyczne, okrągłe modele będą doskonale sprawdzały się wtedy, kiedy planujemy urządzać w nich spotkania z przyjaciółmi, a kwadratowe zapewnią wygodny kąt siedziska. Dmuchana wanna ogrodowa może być wyposażona w bąbelki, ale także w dysze wodne. Pierwsza opcja, to zdecydowanie dobry wybór dla wszystkich tych, którzy lubią relaksować się w klasycznym jacuzzi, dysze masujące w tym wypadku, nie są jednak regulowane.  Jeżeli zdecydujemy się na jacuzzi z dyszami wodnymi, wówczas możemy regulować intensywność masażu. Taki wariant jest jednak nieco droższy. Wanny ogrodowe często są wyposażone w ledowe światła, dzięki czemu korzystanie z nich wieczorami pozwoli stworzyć wyjątkowy klimat. Warto także nabyć ochronną plandekę po to, aby móc przykryć urządzenie i tym samym uchronić je przed zanieczyszczeniami, deszczem czy innymi niezależnymi od nas czynnikami, na jakie może być narażone stojąc w ogrodzie kilka dni lub tygodni. 

Dmuchane jacuzzi ogrodowe to doskonały wybór dla każdego, kto chciałby poczuć się we własnym ogrodzie, jak w prawdziwym SPA. Solidnie wykonane wanny zapewniają komfort użytkowania i pozwalają cieszyć się kąpielami z masażem nie tylko w upalne dni. Ich ogromnym plusem jest możliwość schowania i ponownego ustawienia w ogrodzie, wtedy, kiedy zajdzie taka potrzeba. Wpływają pozytywnie na samopoczucie i zdrowie, a zatem jeżeli zastanawiamy się nad zakupem, to zdecydowanie warto podarować sobie odrobinę luksusu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *